ПОРЯДОК ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Для включення до списку Учасників виставки необхідно оформити заявку-договір на участь та відправити її на електронну адресу Організатора в строк до 10.06.2021 року. Організатор залишає за собою право відхилити заявку у випадку:
- несвоєчасної подачі заявки;
- несвоєчасної оплати за участь у виставці;
- відхилення від тематики виставки;
- несвоєчасного погодження дизайн-проекту стенду.
По мірі надходження заявок на участь та погодження забудови стенду визначається місце розташування стенду в експозиції виставки.

ПОРЯДОК ОПЛАТИ
Оплата за участь у виставці проводиться на рахунок Громадської організації «Яхт-клуб «Червона Калина» згідно рахунку.
Для включення до списку Учасників виставки необхідно після оформлення заявки на участь та отримання рахунку осплатити протягом 5-ти банківських днів 50% від загальної вартості участі у виставці.
Срок повної оплати – до 15.06.2021 г. У випадку порушення строків оплати Організатор залишає за собою право змінити місце розташування стенду учасника в експозиції виставки та штрафні санкції.
Після 15.06.2021 року у випадку відмови Учасника від участі у виставці, оформленого письмово, сума оплати не повертається, претензії до Організаторів не приймаються, перечислена сума враховується як заочна участь у виставці.

ПОРЯДОК ПОДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ В ОФІЦІЙИЙ КАТАЛОГ
Для видання офіційного каталогу Учасники подають інформацію, яка повинна включати: назву підприємства, почтову адресу, телефон, факс, е-mail, коротку інформацію про основні напрямки діяльності підприємства. Інформация українською и англійською мовами не повинна перевищувати по обсягу 70 слів кожною мовою.
Строк подачі - до 05.06.2021 р. У випадку несвоєчасної подачі інформації Учасник позбавляється права на її розміщення в офіційному каталозі виставки та претензії Організатором не приймаються. Технічні вимоги та ціна розміщення реклами додаються у додатку №2 (Технічні вимоги до рекламних модулів).

РЕЖИМ ОХОРОНИ
Відповідальність за зберігання експонатів під час монтажу виставки 16.06.2021 р. (09:00 – 22:00), демонтажу 19.06.2021г. (19:00-22:00) та 20.06.2021р. (9:00-16:00) та в часи роботи виставки (11:00-19:00) несуть Учасники виставки. З 19:00 до 11:00 у дні роботи виставки усі Учасники здають стенди під охорону фірмі «Гарант Безпека і Компанія».

ДОДАТКОВІ УМОВИ

 1. Учасник зобов′язаний зайняти виставкову площу не пізніше 20:00 16.06.2021 р. та звільнити не піздніше 16:00 20.06.2021г. У випадку пошкодження або втрати виставкового обладнання Учасник виплачує Організатору його повну вартість у тижневий термін.
  Учасник зобов′язаний погодити з Організатором:
  - проведення художньо-оформлювальних робіт поза межами виставкового стенду;
  - строк, зміст, місце проведення шоу-програм, конкурсів загального характеру (до початку їх рекламної кампанії);
  - строк проведення семінарів, конференцій;
  - можливість реалізації інформаційно-рекламної продукції поза стендом;
  - проведення на виставковому стенді заходів, аналогічних тем, які є частиною загальної програми виставки.
 2. Пряма участь на стенді компанії-Учасниці, а також можливість рекламувати продукцію або послуги інших фірм, організацій та юридичних осіб, котрі не являються учасниками виставки, забороняється.
  Можливість участі таких компаній вирішується в індивідуальному порядку з Організатором.
 3. Організатор не несе відповідальність за зберігання майна Учасника, його пошкодження або крадіжку під час роботи виставки.
 4. Організатор залишив за собою право на зміни умов участі у виставці до підписання Учасником заявки.
 5. Для Участників виставки існує система знижок.
 6. Учасник зобов′язується виконувати правила техніки безпеки, протипожежної безпеки, режим роботи виставки.
 7. Витрати, пов′язані з митним контролем, проводяться за рахунок Учасника згідно законодавства України.
 8. Реалізація продукції зі стенду компанії-Учасниці повинна здійснюватися згідно законодавства України.

Additional information